Program

Červen

Duchové Stromovky

4.5. - 31.8.

Výstava Galiny Gordeevé, fotografky, která se umí podívat na Stromovku a Prahu 7 trochu jinak.

Místa zachycená na těchto snímcích určitě znáte, některá z nich možná vídáte i denně, ale sotva uvěříte, že jsou to skutečně ona. Fotografie jsou totiž pořízeny technikou luminografie. Díky tomuto nestandartnímu způsobu svícení nabývá každé z těch míst unikátní vzhled. Vodárenská věž, Trojský most, Rudolfova štola, železniční trať a jiné lokality, známé každému leteňákovi, se najednou stávají pohádkovými. Vznikají na nich antropomorfní bytosti, světelné stopy a iluze, které, kdo ví, možná někdy potkáte i vy.

Galina fotografuje v týmu a děkuje tímto za neustálou podporu, pomoc a inspiraci Yulianě Vertiporochové a Yulii Semyačkině.

„Máme vynikající čarodějnický tým, který dokáže tvořit skutečná kouzla!“

Vstupenky k dispozici v Sousedské knihovně za cenu 20 Kč.Otevírací doba:

ÚT a ČT 14:00 - 18:00
SO a NE 14:00 - 18:00

Zpěvárna aneb karaoke
se živou kapelou

27.6. od 20:00

Přijďte se rouzloučit před prázdninami. Zazpívejte si za doprovodu Little big bandu Limonádový Joe!

vstupné: 50,- Kč

Červenec a srpen

Věž OPEN

1.7. - 31.8.

V letních měsících pořádáme festival Věž OPEN. Pokud máte kapelu, divadlo, improvizační uskupení, chcete uspořádat veřejnou přednášku či promítání, anebo třeba vystoupit sólově, kontaktujte nás! Společně vytipujeme vhodný termín a čas Vašeho veřejného vystoupení, k dispozici poskytneme adekvátní prostor a dostupnou techniku a v součinnosti s Vámi pomůžeme s propagací i organizačním zajištěním.