Vodárenská věž Letná

Komplex bývalé letenské vodárny, od svého vzniku v druhé polovině 19. století, prošel několika přestavbami. Ve své původní podobně se dochovala pouze vodárenská věž. Technické objekty, včetně strojovny parního stroje, byly odstraněny a nahrazeny patrovými přístavbami. V posledních desetiletích sloužil areál jako centrum mládeže a tuto funkci si ponechá i po své obnově.

Program:

Výstava Happy SpaceDernisáž výstavy Happy Space


Vernisáž výstavy Barbory Brůnové Všechno možný komiksový

Aktuality

Zdravíme vás všechny na našich nově aktualizovaných stránkách. Nyní zde můžete sledovat všechny naše nové akce a aktuality. Postupem času zde přibydou další novinky a vylepšení pro vaší lepší orientaci a informovanost. Jinak nás můžete sledovat i na sociálních sítích jako Facebook a Instagram pod názvem Vodárenská věž Letná.

Od 28. dubna otvíráme půjčovnu dopravních prostředků. Vaše děti si budou moci vyzkoušet dopravní situace nejen na kole, ale i na motokáře nebo elektrické koloběžce. Otvírací doby půjčovny jsou: PÁ: 14:00 – 18:00, SO, NE: 10:00 – 18:00. Další informace o dopravním hřišti naleznete v sekci „Nabízíme“ ve spodní části stránky.